Doradcy ESTEL Polska

Chcesz zamówić i kupić produkty ESTEL – nic prostszego. Produkty ESTEL są dostępne w całej Rosji, i wielu krajach Europy. Salony piękności, fryzjerzy i ich klienci – dbamy o to, by każdy mógł cieszyć się naszymi produktami.

Jeśli chcesz szybko skontaktować się z Doradcą Handlowym ESTEL Polska, sprawdź kto opiekuje się Twoim regionem.

Kosmetyki marki ESTEL Professional są dostępne wyłącznie dla właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Jeśli nie prowadzisz takiej działalności ale chcesz kupić produkt dla siebie, zapytaj Doradcę - podpowie Ci, który z naszych klientów prowadzi odsprzedaż kosmetyków i pokieruje Cię do pobliskiego salonu. 

 

Marcin Marut

503 508 524

m.marut@estel-poland.com

Sales Project Manager;  woj. kujawsko – pomorskie I

Artur Słowiński

500 309 985

a.slowinski@estel-poland.com

woj. kujawsko – pomorskie II; woj. pomorskie I

Mariusz Gajewski

503 508 297

m.gajewski@estel-poland.com

woj. kujawsko – pomorskie III

Agnieszka Sprusińska          

515 548 643         

a.sprusinska@estel-poland.com

woj. pomorskie II

Agnieszka Rogala

503 508 480

a.rogala@estel-poland.com

woj. łódzkie

Andrzej Saturniewicz

503 508 533

a.saturniewicz@estel-poland.com

woj. wielkopolskie I

Krzysztof Budnik

503 508 467

k.budnik@estel-poland.com

woj. wielkopolskie II; woj. lubuskie; woj. zachodniopomorskie

Szymon Sidorowicz

508 593 134

s.sidorowicz@estel-poland.com

woj. zachodniopomorskie

Patryk Płaczek

515 548 654

p.placzek@estel-poland.com

woj. dolnośląskie II

Krzysztof Góralski

503 508 534

k.goralski@estel-poland.com

woj. mazowieckie

Damian Ciupa

503 508 294

d.ciupa@estel-poland.com

woj. mazowieckie II; woj. podlaskie

Beata Laprus

798 934 555

b.laprus@estel-poland.com

Warszawa, woj. mazowieckie

Sławomir Gołębiewski

508 593 204

s.golebiewski@estel-poland.com

woj. podlaskie; woj. warmińsko-mazurskie (wschód)

Cezary Nawotka

503 508 554

c.nawotka@estel-poland.com

woj. warmińsko – mazurskie (zachód)

Paweł Sadurski

503 508 429

p.sadurski@estel-poland.com

woj. lubelskie

Adam Bac

797 082 150

a.bac@estel-poland.com

woj. śląskie II

Michał Syrda

503 508 287

m.syrda@estel-poland.com

woj. podkarpackie; woj. świętokrzyskie

Joanna Mika

786 955 742

j.mika@estel-poland.com

woj. małopolskie