Doradcy ESTEL Polska

Chcesz zamówić i kupić produkty ESTEL – nic prostszego. Produkty ESTEL są dostępne w całej Rosji, i wielu krajach Europy. Salony piękności, fryzjerzy i ich klienci – dbamy o to, by każdy mógł cieszyć się naszymi produktami.

Jeśli chcesz szybko skontaktować się z Doradcą Handlowym ESTEL Polska, sprawdź kto opiekuje się Twoim regionem.

Kosmetyki marki ESTEL Professional są dostępne wyłącznie dla właścicieli salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Jeśli nie prowadzisz takiej działalności ale chcesz kupić produkt dla siebie, zapytaj Doradcę - podpowie Ci, który z naszych klientów prowadzi odsprzedaż kosmetyków i pokieruje Cię do pobliskiego salonu.  

Szymon Sidorowicz

508 593 134

s.sidorowicz@estel-poland.com

woj. zachodniopomorskie I, woj. lubuskie

Krzysztof Budnik

503 508 467

k.budnik@estel-poland.com

woj. wielkopolskie I, woj. zachodniopomorskie II

Andrzej Saturniewicz

503 508 533

a.saturniewicz@estel-poland.com

woj. wielkopolskie II

Tomasz Baraniecki

503 508 534

t.baraniecki@estel-poland.com

woj. śląskie II

Martyna Badan

797 082 150

m.badan@estel-poland.com 

woj. śląskie, woj. opolskie, woj. dolnośląskie II

Artur Słowiński

500 309 985

a.slowinski@estel-poland.com

woj. kujawsko-pomorskie, woj. pomorskie

Michał Woźniak

572 189 092

m.wozniak@estel-poland.com

woj. łódzkie, woj. dolnośląskie I

Agnieszka Łapińska-Rogowska

503 508 290

a.rogowska@estel-poland.com

woj. mazowieckie I

Damian Ciupa

503 508 294

d.ciupa@estel-poland.com

woj. mazowieckie II, woj. podlaskie

Michał Syrda

503 508 287

m.syrda@estel-poland.com

woj. podkarpackie, woj. małopolskie

Katarzyna Wiśniewska

572 188 907

k.wisniewska@estel-poland.com 

woj. świętokrzyskie

Karolina Chałupka

503 508 429

k.chalupka@estel-poland.com 

woj. lubelskie

Marcin Marut

503 508 524

m.marut@estel-poland.com 

woj.warmińsko-mazurskie